Sākumlapa » Jaunumi

Oracle Tehniskās brokastis 17. oktobrī

Ielūdzam Jūs uz “Oracle Tehniskajām brokastīm”, kas norisināsies 17.oktobrī Radisson Blu Hotel Latvija. Semināra 1.daļa paredzēta gan klientiem, gan partneriem, semināra otrā daļa – tikai partneriem. Reģistrēties šeit. Papildus informācijai  67046090 vai reception_lv@oracle.com   Oracle Tehniskās brokastis   17. oktobris | plkst. 08:45 – 18:00 | viesnīcas “Radisson Blu Hotel Latvija” “Skypoint” zālē Elizabetes ielā 55, Rīgā »

LVOUG Meetup #4

28.06.2012 LVOUG rīko kārtējo minisemināru, kurā uzstāsies arī Juris Trošins ar savu pētījumu par IO mērīšanu uz Oracle Database Appliance piemēra.   16:00 – atklāšana Andrejs, LVOUG. 16:10 – Māris Elsiņš, Pythian ar tēmu "Case study: 10g upgrade to 11gR2" 17:00 – kafijas pauze 17:10 – Juris Trošins, DBACC ar tēmu "Mēram IO uz Oracle »

Harmony 2012 konference

Šī gada 30. un 31. maijā Somijā, un 1. jūnijā Rīgā notiks ikgadējā Oracle tehnoloģiju konference Harmony 2012, kuru organizē Oracle User Groups Finland (OUGFI) un Latvijas Oracle User Group (LVOUG). Jau otru gadu pēc kārtas šajā konferencē ar savām prezentācijām uzstāsies arī Juris Trošins. Somijā viņš dalīsies ar pieredzi ieviešot Oracle Database Vault produktu, »

Oracle Diena bankām un finanšu uzņēmumiem

Ielūdzam 2012. gada 29. maijā uz pasākumu, kurā Jūs uzzināsiet par aktuāliem Oracle IT risinājumiem un tehnoloģijām banku un finanšu sektora uzņēmumiem. Pasākuma laikā Jūs tiksiet iepazīstināti ar Oracle datu analīzes risinājumiem, veidiem, kā automatizēt biznesa procesus un nodrošināt datu aizsardzību kā arī par banku IT infrastruktūras jaunāko piedāvājumu. Juris Trošins dalīsies ar jums ar »

Oracle Day 2011, Rīga

Pēc 2 gadu pārtraukuma, šī gada 3.novembrī, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija notiks lielākā Oracle tehnoloģijām veltītā konference "Oracle diena 2011", kuru, kā konferences partneri, atblasta arī DBA Competence Center (DBAcc). Oracle dienas programmā ietverta arī Jura Trošina (DBAcc apmācību un kompetences virziena vadītāja) prezentācija – Oracle Database Vault ieviešanas īpatnības. Konferencē "Oracle diena 2011" »

UK Oracle User Group Conference 2011

No šī gada 5.decembra līdz 7.decembrim, Birmingemā notiks lielākā Oracle tehnoloģiju un E-biznesa lietojumprogrammu konference, kurā ar savu prezentāciju uzstāsies SIA DBA Competence Center apmācību un kompetences virziena vadītājs Juris Trošins. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar speciālista redzējumu Oracle Datubāzu drošibas jautājumos ar tēmu "Kā identificēt un novērst iespējamo datu noplūdi". Konferencē trīs dienās tiks atspoguļota »

Oracle University apmācību grafiks 2011. gada novembrī un decembrī

Baltijas Datoru Akadēmija sadarbībā ar DBA Competence Cetner piedāvā sekojošas Oracle apmācības šī gada novembrī un decembrī.

Developed by "VERSUS PRO"