Sākumlapa » Jaunumi » Harmony 2012 konference

Harmony 2012 konference

2012. gada 29. maijs

Šī gada 30. un 31. maijā Somijā, un 1. jūnijā Rīgā notiks ikgadējā Oracle tehnoloģiju konference Harmony 2012, kuru organizē Oracle User Groups Finland (OUGFI) un Latvijas Oracle User Group (LVOUG). Jau otru gadu pēc kārtas šajā konferencē ar savām prezentācijām uzstāsies arī Juris Trošins. Somijā viņš dalīsies ar pieredzi ieviešot Oracle Database Vault produktu, bet Rīgā stāstīs par pirmiem iespaidiem no Oracle Database Appliance risinājuma. Ar saviem priekšnesumiem konferencē dalīsies tādi pasaulē atzītie Oracle guru, kā Tom Kite, Daniel Morgan, Joze Senegacnik, Graham Wood, kā arī viens no relāciju datubāzu teorijas pamatlicējiem Chris Date.

Pasākumu kārtība Somija ir pieejama Šeit.
Dienas kārtība Rīgā ir pieejama Šeit.
 

DBA Competence Center sadarbībā ar Latvijas IT klasteri īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu „Latvijas IT uzņēmumu attīstība ārvalstu tirgos”, kura mērķis ir veicināt projektā iesaistīto partneru izstrādāto IT nozares produktu eksportu ārvalstīs.

Projekts tiek īstenots 2. darbības programmas „Uzņēmējdarbība un inovācijas” apakšaktivitātes 2.3.1.1.1. „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros. Projekta identifikācijas numurs ĀTA/2.3.1.1.1/11/34/045, ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgtā līguma numurs: L-ĀTA-12-0907.

Developed by "VERSUS PRO"