Sākumlapa » Jaunumi » Oracle Day 2011, Rīga

Oracle Day 2011, Rīga

2011. gada 2. novembris

Pēc 2 gadu pārtraukuma, šī gada 3.novembrī, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija notiks lielākā Oracle tehnoloģijām veltītā konference "Oracle diena 2011", kuru, kā konferences partneri, atblasta arī DBA Competence Center (DBAcc).

Oracle dienas programmā ietverta arī Jura Trošina (DBAcc apmācību un kompetences virziena vadītāja) prezentācija – Oracle Database Vault ieviešanas īpatnības.

Konferencē "Oracle diena 2011" tiks runāts arī par šādiem jautājumiem:

  • jaunākās inovācijas un veiksmes stāsti par uzņēmējdarbības vides pārveidošanu;
  • jaunākie Oracle publisko un privāto mākoņu datorlietošanas risinājumu sasniegumi;
  • jauni veidi, kā palielināt IT efektivitāti un gūt peļņu;
  • labākā prakse un piemēri saistībā ar pilnībā integrētu un projektētu risinājumu izvietošanu un cita informācija, kas jāzina par pilnībā integrētām un atvērtām biznesa lietojumprogrammām.

Oracle diena 2011 ir būtiskākais vienas dienas biznesa un tehnoloģiju notikums, kurā var iepazīties ar funkcionāliem un tehnoloģiju jauninājumiem, veiksmes stāstiem, paraugpraksēm tehnoloģijā, lietojumprogrammām un citiem sistēmu risinājumiem.

Apmeklējiet šogad lielāko Oracle tehnoloģijām un lietojumprogrammatūrai veltīto konferenci, lai vienuviet uzzinātu par jaunākajiem Oracle IT risinājumiem un kā tie var palīdzēt pilnveidot Jūsu biznesu.

Developed by "VERSUS PRO"