Sākumlapa » Pakalpojumi » Apmācības

Apmācības

Mūsu Oracle sertificēto pasniedzēju vadībā DBA Competence Center klientiem ir iespēja apgūt interesējošās prasmes Oracle University kursos, ko organizē SIA „Baltijas Datoru Akadēmija”. Tās būs zināšanas un iemaņas, kuras Jums noderēs vienmēr.

Mūsu pasniedzēju vadītie kursi dod iespēju iegūt kvalitatīvas zināšanas gan vidēji, gan augsti kvalificētiem darbiniekiem.

SIA „Baltijas Datoru Akadēmija” nodrošina Oracle tehnoloģiju apmācību atbilstoši starptautiski atzītiem apmācību standartiem. Šie standarti ir vienoti visiem mācību centriem pasaulē un attiecas uz pasniedzēja kvalifikāciju, mācību materiāliem un kursu organizāciju, tādējādi iegūtie sertifikāti ir starptautiski atzīti.

Piedāvātie apmācību kursi ļauj sagatavoties Oracle Certified Associate, Oracle Certified Professional un Oracle Certified Master eksāmeniem.

DBA Competence Center organizē arī seminārus par plašu jautājumu un problēmu loku. Šie semināri ir lieliska iespēja papildināt savas zināšanas un iepazīties ar mūsu profesionāļu pieredzi, kā arī sastapt citus nozares speciālistus.

Ja Jums ir jautājumi par tuvākajā laikā ieplānotajiem kursiem, sazinieties ar mūsu apmācību vadītāju. Mēs Jums spēsim nodrošināt visefektīvākās apmācības!

 

Oracle apmācību grafiks 2014.gadam pieejams šeit.

Developed by "VERSUS PRO"