Главная » Par mums

Par mums

SIA „DBA Competence Center” dibināta 2009. gadā. Esam gandarīti, ka mūsu salīdzinoši neilgajā pastāvēšanas vēsturē, pateicoties profesionālai un pieredzes bagātai komandai, īpašām rūpēm par katru klientu un pareizi izvēlētai stratēģijai, esam kļuvuši par vadošo Oracle DBA ārpakalpojumu un tehniskā atbalsta pakalpojumu sniedzēju Latvijā.

Starp mūsu klientiem galvenokārt ir uzņēmumi, kuru darbība ir tieši atkarīga no informācijas sistēmu darbības, operācijas notiek reālā laikā, ir lieli datu apjomi un IT infrastruktūra ir veidota, izmantojot Oracle programmproduktus.

Mūsu galvenie darbības virzieni ir: DBA ārpakalpojumi, tehniskais atbalsts, Oracle programmatūras licenču tirdzniecība un konsultēšana licencēšanas jautājumos. Mūsu speciālisti papildus pasniedz Oracle apmācības Oracle University, ko Latvijā pārstāv Baltijas Datoru Akadēmija.

Mēs orientējamies uz ilgtspējīgām partnerattiecībām, kas ietver Oracle sistēmu uzturēšanu, pilnvērtīgu darbības nodrošinājumu un attīstību.

Kopš 2012.gada savus pakalpojumus sniedzam ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā.

Mūsu komandu veido viskvalificētākie un pieredzes bagātākie nozares speciālisti.

Misija & Vīzija

Mūsu misija ir nodrošināt klientiem efektīvu un pareizu Oracle tehnoloģiju izmantošanu, piedāvājot augstākās kvalitātes pakalpojumus — tehnisko atbalstu, konsultācijas, apmācības un licenču piegādi.

Lai mēs sasniegtu savus mērķus un īstenotu idejas, mūsu vīzija ir kļūt par uzticamāko un profesionālāko Oracle pakalpojumu sniedzēju Eiropas tirgū.

Sadarbība

SIA „DBA Competence Center” ir apguvuši ESF finansiālo atbalstu sadarbībā ar „Latvijas Datortehnoloģiju asociāciju (LDTA)”

Uzzini vairāk >

LIAA ERAF.EU uzlimes 30.05 www

SIA „DBA Competence Center” sadarbībā ar Latvijas IT klasteri īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu 

Uzzini vairāk >

LIAA ERAF.EU uzlimes 30.05 www

SIA „DBA Competence Center” sadarbībā ar Latvijas IT klasteri īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu 

Uzzini vairāk >

 

 

Atsauksmes

 

Līdzšinējā sadarbība ar DBA Competence Center  ir ļoti pozitīva, pretimnākoša attieksme un īpaša ieinteresētība veiksmīgai iznākuma sasniegšanai.

Uzzini vairāk >
 

   
Developed by "VERSUS PRO"